Producenci

Nr konta


BANK MILLENIUM

24 1160 2202 0000
0003 5790 6898
 
 

Płatnosci

PAUY - Kaweo.pl - szybkie płatności internetowe.

Czy kawa tuczy?

Kawa to wspaniały napój znajdujący uznanie wśród szerokiej grupy ludzi. Wiele osób kocha ją za wyśmienity smak i niepowtarzalny aromat, inni szczególnie sobie cenią jej energetyczne właściwości. Pozwala ona na zwiększenie koncentracji oraz zwalczenie senności, co jest jej niewątpliwą zaletą. Niezależnie od powodu, dla którego ludzie piją kawę, nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z najpopularniejszych ciepłych napojów XXI wieku. Pojawiają się jednak tezy o niezdrowym działaniu kawy. Istnieje wiele zdań na temat jej oddziaływania na ludzkie zdrowie. Bardzo popularną teorią jest stwierdzenie, że kawa tuczy. Jeżeli starasz się utrzymać ładną sylwetkę, warto się zastanowić, czy rzeczywiście tak jest. Postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Wiele osób spożywających często kawę skarży się, że od niej tyje. Warto zatem spojrzeć na zawartość kaloryczną kawy. Okazuje się, że kawa pozbawiona jest kalorii. W związku z tym nie istnieje możliwość, żeby zwiększenie masy ciała wynikało z jej picia. Inną kwestią są dodatki, które możemy w niej znaleźć. Jak wiadomo, istnieje wiele rodzajów kawy. Espresso, Americana Latte, Cappucino - to zaledwie kilka przykładów. Do różnych rodzajów kaw dodawane są rozmaite substancje, które mogą powodować tycie. Najpowszechniejszą przyczyną jest cukier. Te białe drobne ziarenka cechują się ogromną kalorycznością, przez co mogą prowadzić do zwiększenia masy. Duże znaczenie może mieć również mleko. Mleko składa się z tłuszczy i cukrów, więc naturalnie będzie ono miało wpływa na rozwój naszej tkanki tłuszczowej. Produktem o szczególnie dużym wpływie jest mleko skondensowane, które cechuje się ogromną zawartością tłuszczu.

Sama kawa nie wpływa negatywnie na wagę ciała. Jeżeli masz problem z tyciem, warto odstawić cukier. Dobrze przyrządzona kawa będzie świetnie smakować bez cukru. Szczególnie należy unikać słodzenia kaw mlecznych, gdyż same w sobie są już słodkie. Jeżeli jesteś dużym fanem słodzonej kawy, możesz zastanowić się nad naturalnymi słodzikami lub roślinnymi syropami, które będą stanowić wspaniały dodatek do Twojego codziennego napitku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? chcesz zamówić?

  • +48 12 341 68 17

                   

    +48 511 29 29 99

  • kontakt@kaweo.pl

Pracujemy:  poniedziałek - piątek  od 10 do 16

Wysyłka

Paczkomaty kaweo krakow 

KOSZT WYSYŁKI:

 

Przedpłata

(przelew, payU )
max. waga 12kg
 
Wartość zam. 0 - 300zł  - 12,99zł
Wartość zam pow. 300zł - 0zł
 

 

Paczki wysłane 
za pośrednictwem 
 firmy kurierskiej 
InPost
 

KOSZT WYSYŁKI:

 

Przedpłata
(przelew, payU)
Wartość zam. 0 - 300zł  -16,5zł
Wartość zam pow. 300zł -10zł
Wartość zam pow. 500zł -0zł
 

Pobranie

(zaplata kurierowi gotowką)
Wartość zam. 0 - 300z ł -19zł
Wartość zam pow. 300zł -12zł

Wartość zam pow. 500zł -0zł


 

Odbiór osobisty - 0zł

 

Kraków 30-324

ul. Szwedzka 32
Skrzyżowanie ulic:

Monte Cassino / Szwedzkiej
Wejście od ul. Dębowej

 

 prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne

+48 511 29 29 99

Polecamy

Słodki Warsztat to miejsce stworzone z wielkiej pasji do słodkości.
Słodki Warsztat.pl

sorana.pl
sorana.pl
  
 moonhostel.pl
 
 
Wyróżnienie Kaweo Opineo
 

QR CODE :)

Kod Kreskowy Kaweo.pl

Sklep internetowy Kaweo

Copyright Kaweo.pl 2023

Sklep internetowy Shoper.pl