Producenci

Nr konta


BANK MILLENIUM

24 1160 2202 0000
0003 5790 6898
 
 

Płatnosci

PAUY - Kaweo.pl - szybkie płatności internetowe.

Kawa do biura / firmy

Kawa smakuje i pobudza. Jedni piją ją dla smaku, inni dla kofeiny, jeszcze inni po prostu dla towarzystwa. Trudno w to uwierzyć, że jeszcze 30 lat temu w Polsce królowała "zalewajka", zwana kawą "po turecku", choć z Turcją ma niewiele wspólnego. Niektórzy są nadal jej fanami. Dziś w każdej kawiarni możemy przebierać w różnorodnych sposobach podawania i przygotowania kawy: cappucciono, espresso, americano czy latte są już standardem. Niektóre kafejki oferują także bardziej alternatywne rozwiązania, jak chemex czy aeropress.

Kawa do biura - obowiązek czy sympatyczny zwyczaj?

Kawa dobrze smakuje przy pracy - dodaje energii, umila codzienne obowiązki. Czy w swoim biurze masz do dyspozycji ekspres? Może chociaż kawiarkę? Czy pozostaje ci jedynie do wyboru rozpuszczalna albo parzona? Zapewne lepsze to niż nic, ale może warto rozważyć zakup smacznej kawy do biura? Może uda namówić się na to szefa? Sam(a) jesteś szefem? Zatem nie ma się nad czym zastanawiać!

Kawa w pracy

Istnieje wiele odmian kawy. O jej walorach smakowych decyduje przede wszystkim rodzaj palenia oraz jej świeżość. Najbardziej popularne są ziarna typu arabica oraz robusta. Robusta bardziej pobudza, ma więcej kofeiny i niweluje kwaskowatość arabiki. Kawa do biura powinna być wybrana z namysłem, tak aby smakowała wszystkim, bo przecież trudno oczekiwać kilku rodzajów ziaren i kilku młynków w jednym malutkim pokoju socjalnym. 

Kawa dla firm czy kawa dla pracowników?

Firma bez kawy? Cóż, to niestety się zdarza. Zaplecze socjalne jest bardzo ważne dla pracowników - dobrze wpływa na atmosferę, możliwość zatroszczenia się o siebie poprzez przygotowanie ciepłego posiłku czy napicie się kubka gorącej kawy w miłym towarzystwie - to wszystko przekłada się na jakość wykonywanych zadań.

Jak kawa do firmy?

Na pewno warto rozważyć zakupy w sklepie internetowym. Cena gra rolę. W sklepie nieopodal biura zapłacimy na pewno sporo więcej. Pamiętajmy też, że kupując większe opakowania oszczędzamy i... zachowujemy się proekologicznie produkując mniejszą ilość zużytych opakowań.

Na terenie Krakowa znajduje się mnóstwo uroczych kawiarenek z pyszną kawą (i ciastkami). Ale niestety, w ciągu dnia pracy, nie zawsze mamy możliwość z nich skorzystać. Jeśli poranna kawa przy pracowniczym biurku jest naszym marzeniem to najlepszym rozwiązaniem będzie dostawa. Sklepy internetowe oferują dowóz kawy najczęściej za pośrednictwem firm kurierskich. Przy większych zamówieniach jest on z reguły bezpłatny. Jeżeli zdecydujemy się na zamówienie w obrębie Krakowa możemy liczyć, że będzie ona dostarczona następnego dnia.

Czy zatem zdecydowałeś jaka kawa potrzebna jest do Twojego biura?

Artykuły

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? chcesz zamówić?

  • +48 12 341 68 17

                   

    +48 511 29 29 99

  • kontakt@kaweo.pl

Pracujemy:  poniedziałek - piątek  od 10 do 16

Wysyłka

Paczkomaty kaweo krakow 

KOSZT WYSYŁKI:

 

Przedpłata

(przelew, payU )
max. waga 12kg
 
Wartość zam. 0 - 300zł  - 12,99zł
Wartość zam pow. 300zł - 0zł
 

 

Paczki wysłane 
za pośrednictwem 
 firmy kurierskiej 
InPost
 

KOSZT WYSYŁKI:

 

Przedpłata
(przelew, payU)
Wartość zam. 0 - 300zł  -16,5zł
Wartość zam pow. 300zł -10zł
Wartość zam pow. 500zł -0zł
 

Pobranie

(zaplata kurierowi gotowką)
Wartość zam. 0 - 300z ł -19zł
Wartość zam pow. 300zł -12zł

Wartość zam pow. 500zł -0zł


 

Odbiór osobisty - 0zł

 

Kraków 30-324

ul. Szwedzka 32
Skrzyżowanie ulic:

Monte Cassino / Szwedzkiej
Wejście od ul. Dębowej

 

 prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne

+48 511 29 29 99

Polecamy

Słodki Warsztat to miejsce stworzone z wielkiej pasji do słodkości.
Słodki Warsztat.pl

sorana.pl
sorana.pl
  
 moonhostel.pl
 
 
Wyróżnienie Kaweo Opineo
 

QR CODE :)

Kod Kreskowy Kaweo.pl

Sklep internetowy Kaweo

Copyright Kaweo.pl 2023

Sklep internetowy Shoper.pl