Producenci

Nr konta


BANK MILLENIUM

24 1160 2202 0000
0003 5790 6898
 
 

Płatnosci

PAUY - Kaweo.pl - szybkie płatności internetowe.

Kawa rozpuszczalna czy sypka?

Łyk ulubionej kawy o poranku! To chwila, która dla niejednego z nas jest prawdziwą motywacją, by wstać rano z łóżka. Codzienność, stresy, praca zawodowa i natłok zajęć - i w tym wszystkim właśnie kawa - brzmi pięknie.

Jednak niejeden z nas zastanawia się : jaką kawę wybrać?

Kawa sypana czy rozpuszczalna? Każda ma swoich zwolenników i przeciwników. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się każdej z nich.

 

Kawa sypana - to najczystsza forma ziarna kawy. Powstaje w wyniku prażenia owego ziarna. Jej smak można rozróżnić w zależności od sposobu parzenia. Jej zdecydowany, piękny i nieporównywalny aromat zawdzięczamy najczystszej formie jej produkcji. Kto z nas nie chciał, by być budzony właśnie tym zapachem?

 

Jednak faktem, który często zniechęca do picia kawy sypanej jest obecność fusów. Dla tych, którzy mają problem z ich akceptacją, doskonałą alternatywą mogą być różnego rodzaju ekspresy, kawiarki bądź przyrządzanie kawy w garnku. Najzdrowszą kawą sypką będzie ta, która jest najmniej wystawiona na wpływ wysokich temperatur. Dlatego, gdy zależy nam na smaku i na zdrowiu warto zastanowić się nad metodą parzenia. Najzdrowsze jest wykorzystanie ekspresu ciśnieniowego, ponieważ właśnie w nim kawa ma najkrótszy kontakt z gorącą wodą. Właśnie w wyniku tych rzeczy, niejeden stawia na kawę sypaną.

Warto tu też podkreślić, że do tego typu kawy z większą pieczołowitością dobiera się ziarna wyższej jakości.

 

Kawa rozpuszczalna - ta jest doskonałą alternatywą dla ''leniuszków''. By przyrządzić tego rodzaju napar nie potrzebujemy dużej ilości czasu, nie potrzebujemy nawet bardzo gorącej wody. Kawa rozpuszczalna zaparzy się zalana nawet chłodną wodą. Będzie to idealna propozycja dla fanów kawy mrożonej. Ze względu na elementy w trakcje procesu produkcyjnego, kawa rozpuszczalna często zawiera dodatkowe składniki chemiczne, które nie zawsze mają dobroczynny wpływ na nasz organizm. Właśnie z tego powodu pewna grupa ludzi odrzuca picie kawy rozpuszczalnej. Często też do jej produkcji wykorzystuje się ziarno nieco gorszej jakości, bo ich ogólny wygląd nie ma znaczenia.

 

Wielu jednak ceni ten rodzaj kawy, ponieważ często dzięki rozmaitym procesom technologicznym pozbawiona jest goryczy czy kwaskowatości. Na rynku znaleźć też można wiele kaw rozpuszczalnych z dodatkiem rozmaitych smaków i aromatów.

 

Jaką więc kawę wybrać? Każdy z nas jest inny. Warto więc obserwować swoje ciało i na podstawie zdobytych informacji wydedukować co będzie służyło nam najlepiej. Wybierajmy swoje zdrowie i ulubiony smak, by każdy łyk służył przyjemności.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? chcesz zamówić?

  • +48 12 341 68 17

                   

    +48 511 29 29 99

  • kontakt@kaweo.pl

Pracujemy:  poniedziałek - piątek  od 10 do 16

Wysyłka

Paczkomaty kaweo krakow 

KOSZT WYSYŁKI:

 

Przedpłata

(przelew, payU )
max. waga 12kg
 
Wartość zam. 0 - 300zł  - 12,99zł
Wartość zam pow. 300zł - 0zł
 

 

Paczki wysłane 
za pośrednictwem 
 firmy kurierskiej 
InPost
 

KOSZT WYSYŁKI:

 

Przedpłata
(przelew, payU)
Wartość zam. 0 - 300zł  -16,5zł
Wartość zam pow. 300zł -10zł
Wartość zam pow. 500zł -0zł
 

Pobranie

(zaplata kurierowi gotowką)
Wartość zam. 0 - 300z ł -19zł
Wartość zam pow. 300zł -12zł

Wartość zam pow. 500zł -0zł


 

Odbiór osobisty - 0zł

 

Kraków 30-324

ul. Szwedzka 32
Skrzyżowanie ulic:

Monte Cassino / Szwedzkiej
Wejście od ul. Dębowej

 

 prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne

+48 511 29 29 99

Polecamy

Słodki Warsztat to miejsce stworzone z wielkiej pasji do słodkości.
Słodki Warsztat.pl

sorana.pl
sorana.pl
  
 moonhostel.pl
 
 
Wyróżnienie Kaweo Opineo
 

QR CODE :)

Kod Kreskowy Kaweo.pl

Sklep internetowy Kaweo

Copyright Kaweo.pl 2023

Sklep internetowy Shoper.pl