Producenci

Nr konta


BANK MILLENIUM

24 1160 2202 0000
0003 5790 6898
 
 

Płatnosci

PAUY - Kaweo.pl - szybkie płatności internetowe.

Zalety picia kawy

 

Ile kawy należy pić?

Kawa to napój, który pity w odpowiedniej ilości przynosi wiele pozytywnych aspektów dla organizmu człowieka. Optymalna ilość wypijanej każdego dnia kawy to kwestia mocno indywidualna. Zależy ona od wielu czynników, takich jak uwarunkowania genetyczne, aktywność fizyczna, palenie papierosów czy płeć danej osoby. Jednak w uproszczeniu uważa się, że dorosły człowiek może spożyć do mg kofeiny na dobę. Stanowi to około 3-4 filiżanek tego pysznego, aromatycznego napoju na dzień. Aby możliwe było cieszenie się pozytywnym wpływem picia kawy na zdrowie, codzienne funkcjonowanie należy zwrócić szczególną uwagę na jej regularne spożywanie. Kawę powinno się pić codziennie lub prawie codziennie. Wtedy organizm ludzki jest w stanie w pełni wykorzystywać zalety płynące z picia tego napoju.

Zalety picia kawy

Kawa to napój, który posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Spożywanie jej regularnie oraz w odpowiednich ilościach pozwala cieszyć się pozytywnym wpływem na organizm człowieka.
Wśród pozytywnych aspektów picia kawy można wymienić to, jak pozytywnie wpływa ona na ciśnienie skurczowe i rozkurczowe serca. Podnosi także tętno. Zwiększa ukrwienie przepony, co pozwala na branie głębszych oddechów, a co za tym idzie – lepsze dotlenienie organizmu.
Kawa posiada składniki, takie jak kofeina, teofilina i teobromina. Mają one bezpośredni wpływ na przyspieszenie impulsów występujących w mózgu. Pozwala to osiągnąć lepszą koncentrację, skupienie oraz pobudzenie do działania. W znacznym stopniu wpływa to na produktywność podczas pracy czy nauki.
Kolejnym pozytywnym aspektem picia kawy jest zawartość w niej dużej ilości antyoksydantów. Pomagają one oczyścić organizm z niepożądanych elementów, takich jak toksyny czy wolne rodniki.
Picie kawy w odpowiedniej ilości w połączeniu ze zdrowym trybem życia pozwala w znacznym stopniu zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób serca, cukrzycy, marskości wątroby oraz zapobiega chorobie Parkinsona i starczej demencji.

Kawa Carraro

Podczas wyboru idealnej kawy dla siebie warto zdecydować się na wysokiej jakości produkty, które zapewnią pyszny smak oraz odpowiednie właściwości. Kawa Carraro to wysokogatunkowa, włoska kawa ziarnista. Łączy w sobie gatunek Arabica (np. kawa Yuan Valdez) i Robusta. Taka kompozycja pozwala cieszyć się delikatnym, zrównoważonym i aromatycznym napojem. Stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla smakoszy kawy, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dobrą kawą.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? chcesz zamówić?

  • +48 12 341 68 17

                   

    +48 511 29 29 99

  • kontakt@kaweo.pl

Pracujemy:  poniedziałek - piątek  od 10 do 16

Wysyłka

Paczkomaty kaweo krakow 

KOSZT WYSYŁKI:

 

Przedpłata

(przelew, payU )
max. waga 12kg
 
Wartość zam. 0 - 300zł  - 12,99zł
Wartość zam pow. 300zł - 0zł
 

 

Paczki wysłane 
za pośrednictwem 
 firmy kurierskiej 
InPost
 

KOSZT WYSYŁKI:

 

Przedpłata
(przelew, payU)
Wartość zam. 0 - 300zł  -16,5zł
Wartość zam pow. 300zł -10zł
Wartość zam pow. 500zł -0zł
 

Pobranie

(zaplata kurierowi gotowką)
Wartość zam. 0 - 300z ł -19zł
Wartość zam pow. 300zł -12zł

Wartość zam pow. 500zł -0zł


 

Odbiór osobisty - 0zł

 

Kraków 30-324

ul. Szwedzka 32
Skrzyżowanie ulic:

Monte Cassino / Szwedzkiej
Wejście od ul. Dębowej

 

 prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne

+48 511 29 29 99

Polecamy

Słodki Warsztat to miejsce stworzone z wielkiej pasji do słodkości.
Słodki Warsztat.pl

sorana.pl
sorana.pl
  
 moonhostel.pl
 
 
Wyróżnienie Kaweo Opineo
 

QR CODE :)

Kod Kreskowy Kaweo.pl

Sklep internetowy Kaweo

Copyright Kaweo.pl 2023

Sklep internetowy Shoper.pl