O nas

 

Hurtownia kawy w Krakowie - O hurtowni Kaweo.pl

 

Firma Kaweo.pl powstała na początku 2008 roku. Wówczas zajmowaliśmy się głównie sprzedażą kaw w saszetkach tzw. system Senseo. Z czasem rozszerzyliśmy asortyment o kawy ziarniste Lavazza i Segafredo, a następnie uzupełniliśmy naszą ofertę takimi markami jak: Kimbo, Illy, Pellini, Izzo czy Vergnano. Od początku prowadzimy sprzedaż wysyłkową, zaś w marcu 2009 roku otworzyliśmy pierwszy sklep w Krakowie przy ul. Kościuszki 33. Z racji tego, iż jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą i cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i asortyment w styczniu 2010 zmieniliśmy siedzibę firmy na większą, mieszczącą się w Krakowie przy ul. Królowej Jadwigi 49. W roku 2011 poszerzyliśmy ofertę o kolejne sprawdzone kawy ziarniste Mokarabia, Meseta oraz La Brasiliana, zaś w roku 2012 wprowadziliśmy kawy Hausbrandt, New York, Bristot i Zicaffe. 

W lipcu 2019 po prawie 11 latach zmieniliśmy siedzibę Naszej firmy. Obecnie jesteśmy na Dębnikach przy ul. Szwedzkiej 32 ( róg ul.Dębowej i Szwedzkiej od strony ul. Monte Cassino ). Teraz łatwiej do Nas dojechać - zarówno tramwajem, autobusem jak i samochodem ( posiadamy prywatny parking). Poszerzyliśmy ofertę o kolejne palarnie - nie tylko włoskie ( Mauro, Arcaffe, Chicco d'oro, Agust, Drago Mocambo ) ale i Niemieckie, Szwedzkie, Kolumbijskie i Polskie.  

W tym momencie jesteśmy firmą która ma jedną z większych ofert kaw ziarnistych w POLSCE.  Naszymi klientami są osoby prywatne oraz firmy, zaufało nam już ponad 3500 firm z całej Polski oraz ponad 15000 klientów indywidualnych, których cały czas na bieżąco zaopatrujemy w zawsze świeżą i oryginalną kawę. Realizujemy każde zamówienie i nie ma u nas minimum logistycznego, tak więc zapraszamy każdego do współpracy. Nasze doświadczenie gwarantuje klientom kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę sprzedaży. 

Serdecznie zapraszamy do Naszego stacjonarnego sklepu jak i na stronę internetową www.kaweo.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium