Jaki ekspres do kawy wybrać?

Jesteś miłośnikiem kawy? Nadszedł czas na wybór odpowiedniego ekspresu. Jest to urządzenie, które po prostu musi się znaleźć w domu kawosza. Pozwala ono na szybkie przyrządzenie kawy, dając jednocześnie niesamowite rezultaty smakowe. Warto jednak chwilę dłużej zastanowić się, jaki ekspres jest dla Ciebie dobry. Zakup bubla poskutkuje złym smakiem, a tego każdy chce uniknąć. Doradzimy Ci, jakie urządzenie dobrze będzie służyć w Twoim domu.

Wiele możliwości

Istnieje wiele rodzajów ekspresów, zarówno automatycznych, jak i tradycyjnych. Bez nich przygotowanie dobrej kawy stałoby się ogromnym wyzwaniem. Jeżeli zależy Ci na dużej oszczędności czasowej oraz skróceniu całego procesu przygotowawczego, warto zainwestować w duży wielofunkcyjny ekspres. Przykładem takiego produktu jest ekspres na saszetki Philips Senseo HD7863. Posiada on szereg rozmaitych możliwości pozwalających na przyrządzenie wielu rodzajów kaw. Ten rodzaj urządzeń umożliwia zrobienie Cappucino lub Latte za pomocą zaledwie dwóch kliknięć. Przemyślana konstrukcja pozwala na zrobienie dwóch kaw jednocześnie, co jest niesamowitym ułatwieniem w przypadku imprez lub spotkań, na których musisz obsłużyć wielu gości.

Jaką pojemność wybrać?

Ekspresy do kawy charakteryzują się różnymi pojemnościami. Oczywiście wraz z rosnącą pojemnością zwiększa się także rozmiar urządzenia. Jeżeli potrzebujesz ekspresu wyłącznie dla własnych potrzeb, wystarczający będzie model o pojemności mniejszej niż jeden litr. Trochę mniej sprawdzi się on w wypadku, kiedy odwiedzi Cię dużo gości. Jeżeli planujesz zakupić ekspres do użytku firmowego, wtedy warto pomyśleć o czymś dużo większym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium